Siatkarki naszego Klubu przygotowania rozpoczęły obozem dochodzeniowym w terminie      7-11.08.2017  który odbywał się w na naszych obiektach. Kontynuacją obozu dochodzeniowego było zgrupowanie wyjazdowe w Giżycku w dniach 15-26 sierpnia zawodniczki Uczniowskiego Klubu Sportowego Jedynka przy I LO w Tarnowie  pod okiem czterech trenerów 60 młodych adeptek siatkówki trenowało trzy razy dziennie. Zajęcia charakteryzowały się ćwiczeniami poprawiającymi technikę odbić i poruszania się po boisku. Uczestnicy obozu pracowali również nad wytrzymałością  i skocznością. Część zajęć poświęcona była na przygotowanie do meczów z nastawieniem na technikę i taktykę gry, gdyż już na przełomie września, października rusza sezon siatkarski  w którym walczyć będziemy o Mistrzostwo Województwa w ramach rozgrywek Małopolskiego Związku Piłki Siatkowej.   Wystartujemy w kategoriach młodziczek, kadetek, juniorek w mini siatkówce „Dwójek”, „Trójek”          i „Czwórek o Puchar Kinder + Sport oraz w III lidze.

Dzięki bliskiemu sąsiedztwu jeziora Niegocin, możliwe było trenowanie również na plaży, korzystanie ze zjeżdżalni, kąpieli oraz rowerów wodnych.

Dodatkową atrakcją było wspólne oglądanie Ceremonii Otwarcia Mistrzostw Europy Mężczyzn w Piłce Siatkowej oraz dopingowanie polskim siatkarzom. Podczas pobytu poznaliśmy atrakcje Giżycka Wieżę Ciśnień oraz Twierdzę Bojen. Oprócz pracy nad formą młode siatkarki miały okazję zwiedzić Zamek Królewski w Warszawie oraz Muzeum Sportu. Bardzo dziękujemy gospodarzom internatu oraz całej obsłudze za miłe przyjęcie i już zapowiadamy nasz przyjazd w kolejnych latach!