Pracowity weekend 🙂w wykonaniu naszych najmłodszych siatkarek, gdyż rywalizowały w wiosennym turnieju we Włoszczowej oraz w Finale Kinder Joy of Moving. Najpierw w sobotę do rywalizacji przystąpiły 2-ki i 3-ki we Włoszczowej. Nasze zespoły zaprezentowały się znakomicie zgarniając złote medale🥇🥇 w kat. 2 i 3 oraz srebro w kat. 3 🥈👍🙂 Również ogromne gratulacje należą się dla najmłodszych zawodniczek Izy,Bibi oraz Zuzi i Zosi, które zajęły 7 lokatę oraz 15.
W niedzielę w Kamienicy odbył się Finał Wojewódzki Kinder Joy of Moving w kategorii „4 „. 12 najlepszych drużyn województwa wyłonionych w drodze eliminacji spośród 61 zespołów rywalizowało o tytuł mistrza i awans do rozgrywek centralnych. Nasz zespół zajął bardzo dobre 5 miejsce 👍w składzie Aleksandra Harnowska,Zuzanna Maziarz, Inga Jarząb, Emilia Woźniak, Natalia Szczurek.
Brawo dla wszystkich zawodniczek 👍👏

 

Komentarze

0