II LIGA !!!

W związku z panującą sytuacją w kraju PZPS wydał komunikat ze względu na brak możliwości dokończenia rozgrywek na wszystkich szczeblach. Nasza drużyna uzyskuje prawo gry na szczeblu centralnym w II lidze jako lider rozgrywek I Małopolskiej Ligi Kobiet. Wszystkich naszych sympatyków informujemy, że poczynimy wszelkie starania, by wystartować w rozgrywkach II ligi w sezonie 2020/2021. Został zrobiony kolejny krok w budowaniu mocnego tarnowskiego ośrodka siatkarskiego. Na ten awans ciężko zapracował cały zespół składający się z głównie z juniorek ( rok rocznych finalistek mistrzostw województwa oraz ćwierćfinalistek MP 2017/2018) oraz trzech seniorek.
Skład: Starzyk D., Małek D., Stachura J., Stachura Z., Stachura G., Koziańska J., Zelek D., Warchoł K., Mękal M., Gogola A., Dynarowicz M., Bochenek D. Trenerzy: U.Świerczek, B.Wyroba

Komentarze

0