W dniu 20.02.2017 odbył się czwarty z cyklu siedmiu turniejów zorganizowany w ramach Mini Ligi Siatkarskiej, której jesteśmy organizatorami.

Rywalizacja toczy się między 10 zespołami startujących w co miesięcznych turniejach. Mecze rozgrywane są systemem „ każdy z każdym” na czas punktowane zgodnie z przyjętym regulaminem.   W ostatnim turnieju niepokonaną drużyną był zespół z SP nr 14 ( I ) który zdobył 20  pkt. tym bardziej nam miło, że  drużyna oparta jest głównie na naszych zawodniczkach. Z turnieju na turniej widać coraz większe zaangażowanie zawodniczek walczących na 100 procent oraz podnoszenie umiejętności gdyż pojedynki stoją, na co raz wyższym poziomie coraz więcej jest długich wymian, po których same dłonie składają się do oklasków. Drugie miejsce zajęła drużyna prowadzona przez  p. B.Wyroba zdobywając 18 pkt, ulegając jedynie SP nr 14 (I) a warto zaznaczyć, że w zespole grają młodsze dziewczyny z klas 5 którym należą się gratulacje za charakter i serce do gry które zostawiły na parkiecie. Trzecie miejsce tym razem zajął zespół UKS JEDYNKA Tarnów utrzymując nadal fotel lidera swój debiut zaliczyły Julka Salamon, Paulina Mielak, Kornelia zespół wystąpił w składzie Michelle Mayer kpt.,Gabriela Bielecka ,Natalia Kuta. Naszej drużynie należą się wielkie brawa za nieustępliwą i waleczną grę. Doświadczenie, które zebrały zawodniczki powinno zaprocentować na kolejnych turniejach, które czekając nas niebawem. Wszystkie wyniki z poszczególnych turniejów znajdują się w zakładce Mini Liga oraz zdjęcia w galerii.

Wszystkich uczestników już zapraszamy na kolejny turniej który się odbędzie 20.03.2017 do zobaczenia 🙂 🙂 🙂