W dniu 20.02.2017 odby艂 si臋 czwarty z cyklu siedmiu turniej贸w zorganizowany w ramach Mini Ligi Siatkarskiej, kt贸rej jeste艣my organizatorami.

Rywalizacja toczy si臋 mi臋dzy 10 zespo艂ami startuj膮cych w co miesi臋cznych turniejach. Mecze rozgrywane s膮 systemem 鈥 ka偶dy z ka偶dym鈥 na czas punktowane zgodnie z przyj臋tym regulaminem. 聽 W ostatnim turnieju niepokonan膮 dru偶yn膮 by艂 zesp贸艂 z SP nr 14 ( I ) kt贸ry zdoby艂 20聽 pkt. tym bardziej nam mi艂o, 偶e 聽dru偶yna oparta jest g艂贸wnie na naszych zawodniczkach. Z turnieju na turniej wida膰 coraz wi臋ksze zaanga偶owanie zawodniczek walcz膮cych na 100 procent oraz podnoszenie umiej臋tno艣ci gdy偶 pojedynki stoj膮, na co raz wy偶szym poziomie coraz wi臋cej jest d艂ugich wymian, po kt贸rych same d艂onie sk艂adaj膮 si臋 do oklask贸w. Drugie miejsce zaj臋艂a dru偶yna prowadzona przez 聽p. B.Wyroba zdobywaj膮c 18 pkt, ulegaj膮c jedynie SP nr 14 (I) a warto zaznaczy膰, 偶e w zespole graj膮 m艂odsze dziewczyny z klas 5 kt贸rym nale偶膮 si臋 gratulacje za charakter i serce do gry kt贸re zostawi艂y na parkiecie. Trzecie miejsce tym razem zaj膮艂 zesp贸艂 UKS JEDYNKA Tarn贸w utrzymuj膮c nadal fotel lidera sw贸j debiut zaliczy艂y Julka Salamon, Paulina Mielak, Kornelia zesp贸艂 wyst膮pi艂 w sk艂adzie Michelle Mayer kpt.,Gabriela Bielecka ,Natalia Kuta. Naszej dru偶ynie nale偶膮 si臋 wielkie brawa za nieust臋pliw膮 i waleczn膮 gr臋. Do艣wiadczenie, kt贸re zebra艂y zawodniczki powinno zaprocentowa膰 na kolejnych turniejach, kt贸re czekaj膮c nas niebawem. Wszystkie wyniki z poszczeg贸lnych turniej贸w znajduj膮 si臋 w zak艂adce Mini Liga oraz zdj臋cia w galerii.

Wszystkich uczestnik贸w ju偶 zapraszamy na kolejny turniej kt贸ry si臋 odb臋dzie 20.03.2017 do zobaczenia 馃檪 馃檪 馃檪聽

Komentarze

0