W sobotnie przedpołudnie w kolejnym meczu rundy finałowej I ligi małopolskiej podejmowaliśmy zespół Bronowianki Kraków. Pierwszy set pod dyktando naszych dziewczyn – dobra zagrywka i pewna gra w ataku pozwoliły na wysokie zwycięstwo do 13. Od drugiego seta walka była już zdecydowanie bardziej zacięta. Problemy w przyjęciu i więcej własnych błędów pozwoliły wrócić przeciwniczkom do gry i uwierzyć we własne możliwości. W końcówkach setów to jednak nasze zawodniczki zachowały więcej zimnej krwi i opanowania co pozwoliło zwyciężyć drugiego seta do 23 i trzeciego na przewagi do 26. Tym samym odnosimy drugie zwycięstwo w rundzie finałowej. Już teraz zapraszamy na kolejny mecz 2 marca, a naszym przeciwnikiem będzie MKS Andrychów. Będzie to zarazem ostatni mecz we własnej hali w tym sezonie. Serdecznie zapraszamy.

Skład zespołu:
N. Cieśla, Z. Stachura, D. Starzyk, J. Stachura, D. Bochenek, K. Bardo, G. Stachura, D. Małek, D. Zelek, M. Mękal, J. Koziańska, M. Dynarowicz, K. Warchoł

Komentarze

0