W niedzielę 6 października kadetki jako pierwsza drużyna z naszego klubu zainaugurowała nowy sezon 2019/2020 w oficjalnych rozgrywkach pod egidą MZPS. Jako gospodarz I turnieju kwalifikacyjnego podejmowaliśmy na hali TOSiR drużyny: MOSiR Lider Tuchów, Iskry Grybów, MKS Limanowa oraz SMS XXI LO Jedynka Tarnów. Nasze dziewczyny w dwóch pierwszych spotkaniach pewnie pokonały: drużynę z Tuchowa 2:0, w setach do 6 i 3 oraz w drugim meczu Iskry Grybów również 2:0 (3,9). W trzecim spotkaniu doszło do decydującego, derbowego spotkania, którego wynik decydował, jak się ostatecznie okazało o tym, kto zajmie pierwsze, a kto drugie miejsce w całym turnieju. Niestety tego meczu nasze dziewczyny nie mogą zaliczyć do udanych. Presja derbowego meczu mocno sparaliżowała nasz zespół, głowy nie wytrzymały, co było bardzo widoczne. Po słabym spotkaniu ulegamy 2:0 drużynie SMS XXI LO Jedynka Tarnów. W ostatnim meczu pokonujemy jeszcze MKS Limanowa 2:0, co ostatecznie pozwala na zajęcie 2 miejsca w turnieju. Teraz przed dziewczynami dużo ciężkiej pracy, aby poprawić mankamenty, które zawiodły. Kolejna okazja do zaprezentowania swoich umiejętności przez drużynę kadetek już w najbliższą niedzielę podczas II turnieju kwalifikacyjnego w Krakowie. Trzymamy kciuki !!!

Komentarze

0