W dniu 16.10.2016 przy współpracy z Tarnowskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji został przeprowadzony Jesienny Turniej w Piłce Siatkowej dziewcząt w dwóch kategoriach wiekowych młodziczek, kadetek. W kategorii młodziczek rywalizowały cztery zespoły: STS Sandecja Nowy Sącz, SMS Dalin Myślenice, Ekstrim Gorlice oraz nasz zespół. Rywalizacja toczyła się systemem „każdy z każdym” do dwóch wygranych setów. W kategorii kadetek wystartowało 7 zespołów: EKSTRIM Gorlice, SALOS Staniątki, STS SANDECJA Nowy Sącz, TS WISŁA Kraków A, TS WISŁA Kraków B, UKS JEDYNKA Tarnów A , UKS JEDYNKA Tarnów B. Drużyny zostały rozlosowane do dwóch grup. W grupie A rywalizacja toczyła się pomiędzy zespołami: UKS JEDYNKA Tarnów A, TS WISŁA B , STS SANDECJA Nowy Sącz, w grupie B: UKS JEDYNKA Tarnów B , TS WISŁA Kraków A, SALOS Kraków, EKSTRIM Gorlice. W starszej kategorii wiekowej pojedynki toczyły się w grupach „każdy z każdym” dwa sety bez względu na wynik, z grup wychodziły po dwa zespoły z zaliczeniem meczu z grupy. Każdy zespół otrzymał pamiątkowy puchar, dyplom oraz z każdej drużyny została wybrana najlepsza zawodniczka, otrzymując pamiątkową statuetkę. Nagrody wręczył przedstawiciel TOSiR-u, p. Marek Małek. Rywalizacja przebiegała w przyjaznej atmosferze. Rodzice dziewcząt zapewniali wyjątkowy doping i wsparcie, a i same zawodniczki w chwili wolnej od gry kibicowały swoim klubowym koleżankom.

Końcowa klasyfikacja w kategorii młodziczek zakończyła się następująco:

1. STS SANDECJA Nowy Sącz (Martyna Michalik)
  2. EKSTRIM Gorlice (Wiktoria Pilch)
  3. UKS JEDYNKA Tarnów (Aleksandra Starzyk)
  4. SMS DALIN Myślenice (Natalia Bagińska)

Końcowa klasyfikacja w kategorii kadetek:

1. UKS JEDYNKA Tarnów A (Zuzanna Stachura)
  2. STS SANDECJA Nowy Sącz (Agnieszka Opoka)
  3. EKSTRIM Gorlice (Katarzyna Rączkowska)
  4. SALOS Kraków (Nicola Baran)
  5. TS WISŁA Kraków A (Gabriela Szczepaniec)
  6. TS WISŁA Kraków B (UrszulaSokorska)