22 kwietnia odbył się kolejny etap turnieju mini-siatkówki Kinder+Sport dla dziewcząt i chłopców w kategorii dwójek, którego byliśmy organizatorami. W kategorii dziewcząt do rywalizacji stanęło 30 drużyn w tym dwie dwójki z Tarnowa reprezentujące SP nr 1 Tarnów oraz nasz Klub.Obie tarnowskie dwójki bardzo dobrze się zaprezentowały awansując do finału.
W finale dwójka Jedynki uległa jedynie drużynie UKS 22 Kraków i ostatecznie zajmując trzecie miejsce w składzie Weronika Korczak,Natalia Kamińska zapewniły sobie udział w finale wojewódzkim.Drużyna SP nr 1 zajęła 10 miejsce w składzie Emilia Szumlańska,Justyna Prokopowicz, Julka Salamon.Jak widać ponownie ciężka praca, jaką dziewczęta wykonują na treningach przyniosła sukces. Jesteśmy niezmiernie dumni z zawodniczek, które z turnieju na turniej coraz lepiej grają.