Za nami I Festiwal Siatkarski – Małopolska 2021. W dniach 29-30 grudnia do rywalizacji przystąpiło 6 drużyn w kategorii kadetek i 10 w kategorii młodziczek. Niestety z przyjazdu do Polski zrezygnować musiały zespoły z zagranicy w związku z obostrzeniami covidowymi.  Rywalizacja najpierw toczyła się w grupach o jak najwyższe miejsca. Z każdej grupy najlepsze zespoły awansowały do fazy finałowej, w której walczono o ostateczny sukces, a pozostałe drużyny grały o dalsze miejsca w klasyfikacji. Ostatecznie po dwudniowej, zaciętej rywalizacji kolejność prezentowała się następująco:

Kadetki

1. MKS MOS WIELICZKA
  2. MUKS POPRAD STARY SĄCZ
  3. UKS SETBOL OŚWIĘCIM
  4. UKS JEDYNKA TARNÓW
  5. KS AGH KRAKÓW
  6. MUKS POPRAD STARY SĄCZ 2

Młodziczki

1. SKPS Dunajec Nowy Sącz
  2. Karpaty MOSiR Krosno
  3. KPS Gorce Nowy Targ
  4. UKS Setbol Oświęcim
  5. UKS Jedynka Tarnów
  6. MKS MOS Wieliczka
  7. UKS Iskry Grybów
  8. MKS Góral Muszyna

Najlepsze drużyny w każdej kategorii wiekowej otrzymały pamiątkowe puchary i medale. Wszystkie drużyny nagrodzono dyplomami, a każdy uczestnik turnieju otrzymał pamiątkową turniejową koszulkę. Dodatkowo w każdym zespole wyróżniono po jednej najlepszej zawodnicze.