VI OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ KATARZYNY MRÓZ ZA NAMI – dwa srebra nasze !!
Już po raz kolejny organizowaliśmy dwudniowy turniej  w Tarnowie, z którego wywodzi się znakomita siatkarka Kasia      Mróz, wielokrotna Mistrzyni Polski, która jest dla wielu młodych adeptek wzorem do ciężkiej pracy i osiągania najwyższych laurów. To turniej rozpoznawalny wśród sympatyków siatkówki w całej Polsce. Cieszymy się, że tyle drużyn zdecydowało się na przyjazd do naszego miasta i wzięcia udziału w rywalizacji. Cieszy nas również fakt, że wiele ekip grało już u nas w poprzednich latach, ale i tak corocznie wracają. To dobrze świadczy o organizatorach i wysokim poziomie organizacji tej imprezy. Taka impreza to również bardzo dobra promocja miasta. Turniej ma dużą rangę i zawsze stoi na wysokim poziomie. Nie inaczej było tym razem.
W sportowej rywalizacji udział brały siatkarki z następujących ośrodków siatkarskich: MOSIR JASŁO, UKS DĘBOWIEC, KRS EKSTRIM GORLICE, SKPS DUNAJEC NOWY SĄCZ, STS SANDECJA NOWY SĄCZ, MKS MOS WIELICZKA, GÓRAL MUSZYNA, KS AGH KRAKÓW, UKS JEDYNKA TARNÓW. Rywalizacja toczyła się we wszystkich kategoriach wiekowych. Spotkania obfitowały w wiele długich,efektownie kończonych wymian.

Organizatorem VI OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU O PUCHAR KATARZYNY MRÓZ była jak co roku UKS JEDYNKA TARNÓW przy wsparciu finansowym ze środków pochodzących z województwa małopolskiego. W realizacji tych zmagań pomogli również: Tarnowski Ośrodek Sportu i Rekreacji, SALON FRYZJERSKI „MINISTRY OF HAIR” oraz Restauracja U Młynarzy.
Po dwóch dniach emocjonujących zmagań ostateczne wyniki w turnieju przedstawiają się następująco:
Końcowa Klasyfikacja Juniorek :
1. UKS Dębowiec
2. UKS Jedynka Tarnów A
3. MKS MOS Wieliczka
4. KRS Ekstrim Gorlice
5. UKS MOSiR Jasło
6. UKS Jedynka Tarnów B
Końcowa Klasyfikacja Młodziczek :
1. KS AGH Kraków
2. KRS Ekstrim Gorlice
3. SKPS Dunajec Nowy Sącz
4. MKS MOS Wieliczka
5. Góral Muszyna
6. UKS Dębowiec
7. UKS MOSiR Jasło
8. UKS Jedynka Tarnów
Końcowa Klasyfikacja Kadetek:
1. KS AGH Kraków
2. UKS Jedynka Tarnów
3. KRS Ekstrim Gorlice
4. STS Sandecja Nowy Sącz
5. SKPS Dunajec Nowy Sącz
6. Góral Muszyna
Uroczystego zakończenia imprezy wraz z wręczaniem pucharów, dyplomów i nagród indywidualnych najlepszym zawodniczkom w zespołach dokonali wspólnie Pan Marek Małek, przedstawiciel SZS i TOSiR oraz Gabrysia, Zuza i Julia  Stachura, kuzynki Kasi Mróz.

Najlepszymi zawodniczkami naszych drużyn zostały: Majka Mizera, Kasia Chłopecka, Natalia Kamińska oraz Natalia Pisiewicz. Gratulacje !

Komentarze

0