W dniu dzisiejszym nasza drużyna seniorek po dwóch przełożonych meczach wreszcie mogła zaprezentować się na parkiecie. Pierwszymi rywalkami w tym sezonie była drużyna Bronowianki Kraków. Początek meczu wyraźnie nerwowy w wykonaniu naszej drużyny. Widać było stres związany z pierwszym meczem sezonu, podczas gdy nasze rywalki pierwsze mecze miały już za sobą. Na szczęście z biegiem czasu nasze dziewczyny opanowały emocje i weszły w odpowiedni rytm gry. Pierwszy set po początkowych nerwach ostatecznie na naszą korzyść. Najbardziej zacięty okazał się być drugi set, w którym to przez większość czasu prowadziła drużyna z Krakowa. W końcówce seta to jednak nasze dziewczyny wykazały się większą odpornością psychiczną i przechyliły szalę zwycięstwa na swoją korzyść wygrywając drugą partię do 24. Trzecia partia od początku do końca pod naszą kontrolą i ostatecznie to nasza drużyna wygrywa cały mecz 3:0. Cieszy dobry początek sezonu i jest to optymistyczny prognostyk na następne mecze. Gratulacje dla całej drużyny i trenerek.

UKS Jedynka Tarnów – Bronowianka Kraków 3:0 (17, 24, 17)

Skład zespołu: Starzyk D. (K), Bochenek D. , Dynarowicz M. , Stachura J. , Stachura Z. , Koziańska J. , Mękal M. (L), Małek D. ,  Zelek D. , Stachura G. , Warchoł K. , Gogola A.

Trenerki:  Świerczek U. , Wyroba B.