W miniony weekend został rozegrany IX Międzynarodowy Memoriał im. Stanisława Elmera Gorlice 2016. W turnieju wzięło udział 16 zespołów młodziczek podzielonych na 4 grupy. Nasz zespół w grupie był niepokonany zwyciężając pewnie 2–0 z zespołami z Sanoka, Krynicy oraz z Nowego Sącza. W fazie półfinałowej podejmowaliśmy zespół gospodarzy po pełnym emocji spotkaniu; siatkarki Jedynki musiały uznać wyższość gospodyń, przegrywając w trzecim secie na przewagi. W meczu o brązowy medal nasza drużyna wzięła odwet za ostatni pojedynek ligowy i pokonała MOS UKS Wieliczka B w stosunku 2-1.W naszym zespole wyróżnionymi zawodniczkami przez sędziów i trenerów zostały Zuzanna Stachura, Julia Stokłosa. GRATULUJEMY CAŁEJ DRUŻYNIE I CZEKAMY NA WIĘCEJ!

Zwycięzcami turnieju został zespół Sparty Kraków, drugie miejsce zajęły gospodynie turnieju EKSTRIM Gorlice.

UKS JEDYNKA Tarnów: D.Bałut, M.Mękal, G.Stachura, J.Stachura, Z.Stachura, P.Sacha, K.Stelmach, E.Skalak, W.Szpala, J.Stokłosa Julia,Ślusarczyk Gabriela,Dominika Zelek.

Klasyfikacja końcowa imprezy:

1.    Gimnazjum 46 Sparta Kraków