W kolejnym turnieju ligowym naszej drużynie kadetek przyszło rywalizować na boisku w Nowym Sączu. Rywalkami naszych dziewczyn były zespoły STS Sandecji Nowy Sącz i KS AGH Kraków. W pierwszym spotkaniu naszymi przeciwnikami były gospodynie turnieju. Dobra gra naszych dziewczyn przez cały mecz pozwoliła na odniesienie pewnego zwycięstwa w stosunku 3:0. W kolejnym pojedynku mierzyliśmy się z AGH. W pierwszym secie walka była zacięta, punkt za punkt aż do samego końca. W końcówce to jednak nasz zespół zachował więcej zimnej krwi i zwyciężył 27:25. W drugim secie przytrafiło się nam niestety za dużo własnych błędów, szczególnie w polu zagrywki i to krakowianki mogły cieszyć się z wygranej. W decydującym trzecim secie to jednak znów nasz zespół pokazał zdecydowanie lepszą grę i pewnie wygrał tą partię do 16, a zarazem cały mecz 2:1. Dwie wygrane pozwoliły zwyciężyć w całym turnieju i awansować do II ligi. Gratulacje dla wszystkich zawodniczek oraz sztabu szkoleniowego 🙂