Bardzo ładnie zaprezentowały się dzisiaj nasze kadetki pewnie pokonując drużyny AGH Kraków oraz STS Sandecję Nowy Sącz w kolejnym turnieju ligowym. W pierwszym meczu z drużyną z Krakowa obie drużyny walczyły o każdą piłkę, wiele długich wymian, piękna gra w obronie, aż same ręce składały się do oklasków. Brawo dla wszystkich zawodniczek i gratulacje awansu do II ligi.💪🔥

PRZEGRANA SENIOREK 🙁
Po trzech zwycięstwach w piątkowy wieczór zespół seniorek doznaje pierwszej porażki 0-3 w wyjazdowym meczu z zespołem MKS MOS Wieliczka. Po nieprzewidzianych okolicznościach podczas podróży do Wieliczki nie byliśmy w stanie sprostać świetnie w tym dniu dysponowanemu zespołowi z Solnego Miasta. O feralnej przegranej zapominamy, żeby z chłodną głową walczyć o kolejne 3 punkty w najbliższym zaległym pojedynku z MOS Chrzanów, który odbędzie się we wtorek o godz.18.30 w hali I LO. Zapraszamy 💪🔥

Komentarze

0