W dniach 9/11 luty w Krakowie odbył się Finał Wojewódzki w piłce siatkowej dziewcząt. Do rywalizacji stanęło 6 zespołów dziewcząt. Podczas trzydniowej rywalizacji odbyły się mecze grupowe podczas których nasze siatkarki zajęły drugie miejsce awansując do fazy finałowej. Drugiego i trzeciego dnia rozegrały się mecze finałowe w klasyfikacji końcowej nasze siatkarki zajęły trzecie miejsce awansując do Ćwierćfinałów MistrzostwPolski.Dziękujemy dziewczynom za dobrą grę, a ich licznie przybyłym rodzicom za gorący i głośny doping.

Najlepszą zawodniczką została wybrana Karolina Drużkowska
Skład drużyny: Stachura J.(kpt.),Drużkowska K.,Małek D.,Sacha P.,Zelek D., Stachura Z., Stachura G.,Mękal M.,Ślusarczyk G.,Gaj N.,Warchoł K.,Starzyk A.,Pokora A,Szczepańska I.,Bałut D.Trenerzy: U.Świerczek,B.Wyroba
Wszystkim gratulujemy!!!

Końcowa klasyfikacja:
1.Proxima Kraków
2.Setbol Oświęcim
3.UKS JEDYNKA Tarnów
4.MKS MOS Wieliczka
5.MKS Andrychów
6.STS Sandecja Nowy Sącz

Komentarze

0