W niedzielę 29.11.2015 nasze młodziczki rozegrały kolejny turniej drugoligowy, w którym były gospodarzami. Ich rywalkami były zawodniczki z MKS MOS Wieliczka B, PMOS A Chrzanów oraz z SANDECJI A Nowy Sącz. Turniej stał na bardzo wyrównanym poziomie, a o tym, kto zwycięży i kto zajmie I miejsce decydował ostatni pojedynek. Nasze siatkarki rozpoczęły turniej spotkaniem z Sandecją, w którym musiały uznać wyższość zawodniczek przyjezdnych – brak przycięcia i błędy na zagrywce ułatwiły drogę do zwycięstwa rywalkom w stosunku 0-2. Do pozostałych dwóch meczy nasze dziewczyny stanęły skoncentrowane wiedząc jaka jest stawka( awans do I ligi). Obydwa mecze nasze młodziczki zakończyły pełnym sukcesem ( 2:0 i 2:0 ) zdobywając maksymalną liczbę punktów pewnie zwyciężając. Dziewczęta zagrały doskonałe spotkania – odrzuciły rywalki od siatki trudną zagrywką i skrupulatnie wykorzystywały kontry. Stanowiły zgrany, odpowiedzialny i cierpliwy zespół. Radość ze zwycięstwa w turnieju i uzyskania awansu do I ligi była ogromna. Na wyróżnienie zasługują kapitan drużyny Julia Stachura oraz Zuzanna Stachura.
Skład zwycięskiej drużyny:
Bałut Dominika, Mękal Martyna , Sacha Patrycja , Stachura Gabriela, Stachura Julia, Stachura Zuzanna , Stelmach Kamila, , Szczepańska Iga, Ślusarczyk Gabriela, Zelek Dominika
Klasyfikacja końcowa:
1.UKS JEDYNKA Tarnów
2. Sandecja A Nowy Sącz
3. PMOS A Chrzanów
4. z MKS MOS Wieliczka B

Komentarze

0